Разлика помеѓу преработките на „Зизел“

Додадени 42 бајти ,  пред 4 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(нова страница)
 
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
* [http://www.suesel.de/ Официјална страница]
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Источен Холштајн]]