Разлика помеѓу преработките на „Есеј“

Додадени 42 бајти ,  пред 4 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(Одбиени последните 2 промени во текстот (од 79.125.160.213) и вратена преработката 3305349 на Инокентиј)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
(ќе биде надоплонето...)
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Литературни изрази]]