Разлика помеѓу преработките на „Компас“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Отстрането уредувањето на 176.148.162.64 (разговор), вратено на последната верзија на Ehrlich91)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Навигациска опрема|Компас]]
[[Категорија:Ориентација|Компас]]