Разлика помеѓу преработките на „Глумец“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(Одбиени последните 3 промени во текстот (од 46.217.112.235) и вратена преработката 3334092 на Ehrlich91)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Театар]]