Разлика помеѓу преработките на „Австро-Унгарија“

Додадени 42 бајти ,  пред 4 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Замена на Image:Flag_of_Austria-Hungary_1869-1918.svg со Image:Flag_of_Austria-Hungary_(1869-1918).svg (од страна на JurgenNL поради: File renamed: [[commons:COM:FR#reasons|...)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Италија-ист-никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Австро-Унгарија| ]]
[[Категорија:Поранешни монархии во Европа]]