Разлика помеѓу преработките на „Абдул Азис“

Додадени 42 бајти ,  пред 4 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Отомански султани}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Отомански султани од 19 век]]
[[Категорија:Витези на Подвеската]]