Торгау: Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 7 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [http://www.torgau.ru Торгау], неофицијална страница {{ru icon}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Северна Саксонија]]