Разлика помеѓу преработките на „Кашмирски јазик“

Додаден 11 бајт ,  пред 5 години
с
нов клуч за подредување на Категорија:Џаму и Кашмир: "Јазик" со помош на HotCat
с (додадена Категорија:Кашмир со помош на HotCat)
с (нов клуч за подредување на Категорија:Џаму и Кашмир: "Јазик" со помош на HotCat)
[[Категорија:Јазици во Пакистан]]
[[Категорија:Јазици во Индија]]
[[Категорија:Џаму и Кашмир|Јазик]]
[[Категорија:Кашмир|Јазик]]