Разлика помеѓу преработките на „Марко Нелоски“

Додадени 986 бајти ,  пред 5 години
Создадена страница со: {{Infobox handball biography | name = Марко Нелоски | fullname = | image = Neloski.jpg | nickname...
(Создадена страница со: {{Infobox handball biography | name = Марко Нелоски | fullname = | image = Neloski.jpg | nickname...)
(нема разлика)
142

уредувања