Разлика помеѓу преработките на „Пантеон (Рим)“

Одземен 61 бајт ,  пред 6 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata)
(Одбиени последните 8 промени во текстот (од 92.55.79.205) и вратена преработката 2939699 на Addbot)
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
[[Категорија:Претворени објекти во црква]]
[[Категорија:Туристички атракции во Рим]]
 
{{Link FA|es}}
{{Link FA|fi}}
{{Link FA|fr}}
{{Link FA|it}}
15.694

уредувања