Разлика помеѓу преработките на „Македонија и Берлинскиот конгрес“

нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q1048169)
* [http://www.macbro.org/MK/istorija/ostn/berlinskidog.html За Берлинскиот договор на macbro.org]
 
[[Категорија:Отоманска Македонија под Османлиска власт]]