Разлика помеѓу преработките на „Референдум во Македонија (2004)“

с
нема опис на уредувањето
с
с
{{Инфокутија за референдум
| name = Референдум за законот за територијална поделбаорганизација на Република Македонија, 2004
| title =
| location =