Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Биологија-никулец“

с
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6329038)
с
<center>{{asbox
| image = Butterfly template.svg
| pix = 30
| tempsort = μ
| name = Шаблон:Биологија-никулец
}}</center><noinclude>
[[Категорија:Шаблони за никулци од областа на биологијата|*]]
[[Категорија:Шаблони за никулци од областа на науката|Биологија]]
 
</noinclude>