Разлика помеѓу преработките на „Рибница (Молдавија)“

с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:)
с (Bot: Migrating 28 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q216363 (translate me))
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
{{Молдавија-никулец}}
 
[[CategoryКатегорија:Градови во Молдавија]]