Разлика помеѓу преработките на „Јесенице“

Додадени 24 бајти ,  пред 6 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:)
с (Робот: Брише bg:Есенице (strong connection between (2) mk:Јесенице (Словенија) and bg:Йесенице))
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
{{Словенија-никулец}}
 
[[CategoryКатегорија:Општини во Словенија]]
[[CategoryКатегорија:Градови во Словенија]]