Разлика помеѓу преработките на „Ваденско Море“

Одземени 105 бајти ,  пред 6 години
с
[[Категорија:Северно Море]]
[[Категорија:Мориња во Европа]]
[[Категорија:Објекти на светско наследство на Германија]]
[[Категорија:Светско наследство во Данска]]
[[Категорија:Светско наследство во Холандија]]