Разлика помеѓу преработките на „Луго“

Одземени 20 бајти ,  пред 7 години
с
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 110 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q11125 (translate me))
с
[[Категорија:Туризам во Галиција]]
[[Категорија:Патот на Апостол Јаков]]
[[Категорија:Објекти на светскоСветско наследство наво Шпанија]]