Категорија:Лична идентификација: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
с (Нова страница: {{catmore|Лична исправа}} Категорија:Управување Category:Authentication methods Category:Безбедност [[Category:Ид...)
 
сНема опис на уредувањето
 
[[Категорија:Управување]]
[[Категорија:Автентификација]]
[[Category:Authentication methods]]
[[CategoryКатегорија:Безбедност]]
[[CategoryКатегорија:Идентификација]]
[[CategoryКатегорија:Себство|Идентификација]]
 
[[bg:Категория:Идентификация на личността]]