Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Location map Бразил“

Создадена страница со: {{#switch:{{{1}}} | name = Бразил | top = 6.0 | bottom = -34.0 | left = -74.5 | right = -32.0 | image = Brazil location map.svg | image1 =...
(Создадена страница со: {{#switch:{{{1}}} | name = Бразил | top = 6.0 | bottom = -34.0 | left = -74.5 | right = -32.0 | image = Brazil location map.svg | image1 =...)
(нема разлика)