Разлика помеѓу преработките на „Хакасија“

Одземени 55 бајти ,  пред 7 години
с
нема опис на уредувањето
с (додадена Категорија:Хакасија со помош на HotCat)
с
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{| border="1" cellpadding="2" cellspacing="0" align="right"
! colspan="2" align=center bgcolor="#FFDEAD" | Республика Хакасия<br />Хакасия Республиказы<br />''Република Хакасија''</big>