Разлика помеѓу преработките на „Ингушетија“

Одземени 55 бајти ,  пред 7 години
с
нема опис на уредувањето
с (додадена Категорија:Кавказ со помош на HotCat)
с
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{| border="1" cellpadding="2" cellspacing="0" align="right"
! colspan="2" align=center bgcolor="#FFDEAD" | Республика Ингушетия<br />ГӀалгӀай Мохк<br />''Република Ингушетија''</big>