Предлошка:Монголија-никулец: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (Bjankuloski06 ја премести страницата Шаблон:Монголија никулец на Шаблон:Монголија-никулец)
сНема опис на уредувањето
{{asbox
<center><div class="boilerplate metadata" id="stub">
| image = Flag of Mongolia.svg{{!}}border
<font size=5> [[Слика:Flag of Mongolia.svg|40px]] </font>Оваа статија поврзана со [[Монголија]] е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите]''.</td></tr></table></div></center>
| pix = 30
[[Категорија:Никулци за Монголија<noinclude>| </noinclude>]]
| subject =
| qualifier = за [[Монголија]]
[[Категорија:| category = Никулци за Монголија<noinclude>| </noinclude>]]
| tempsort =
| name = Монголија-никулец
}}
<noinclude>
[[Категорија:Шаблони за Монголија]]