Разлика помеѓу преработките на „Портал:Индијанци/Вовед“

с
Bot: Migrating interwiki links, now provided by Wikidata on d:q14614954
с (заменета избришана слика со слика од ризницата)
с (Bot: Migrating interwiki links, now provided by Wikidata on d:q14614954)
 
<noinclude>[[Категорија:Портал:Индијанци|Вовед]]</noinclude>
<noinclude>
[[ru:Портал:Индейцы/Введение]]
</noinclude>