Разлика помеѓу преработките на „Гесло“

Додадени 38 бајти ,  пред 7 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
* [[Епиграм]]
* [[Натпис]]
* [[Список на националнидржавни мотагесла]]
* [[Список на латински фрази]]
* [[Слоган]]
 
[[Категорија:Гесла|*]]
[[Категорија:Обележја]]