Разлика помеѓу преработките на „Гесло“

Одземени 5 бајти ,  пред 7 години
с
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 75 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q42470 (translate me))
с
}}</ref>
 
== Поврзано ==
== Видете исто така ==
* [[Епиграм]]
* [[Натпис]]
* [[ЛистаСписок на национални мота]]
* [[ЛистаСписок на латински фрази]]
* [[Слоган]]
 
== Белешки ==
{{reflistнаводи}}
 
[[Категорија:Гесла|*]]