Разлика помеѓу преработките на „Ваденско Море“

Одземени 33 бајти ,  пред 7 години
с
Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q26080
с
с (Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q26080)
[[Категорија:Објекти на светско наследство на Данска]]
[[Категорија:Објекти на светско наследство на Холандија]]
 
[[eo:Vadmaro en Germana Golfo]]