Разлика помеѓу преработките на „Кинеска кујна“

Додадени 7 бајти ,  пред 12 години
с
нема опис на уредувањето
(+надворешни врски)
с
*[http://star.vecer.com.mk/tekst.asp?tid=8061 Кинеска кујна, Вечер] {{mk}}
*[http://www.restaurants.com.mk/restoran.php?restoran=29&language=1 Мени на кинескиот ресторан „Ѕвезден океан“, Скопје] {{mk}}
*[http://www.zk.com.mk/Details.aspx?zaglavje=2016 Директориум на кинеските ресторани во Македонија] на [[Златна книга]] {{mk}}
 
[[Категорија:Кинеска кујна|*]]