Список на холандски монарси: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
|| [[30 април]] [[2013]]
|| <center>—</center>
|| досега: {{изминатостарост времево години и денови|2013|04|30}}
|| {{роден на и возраст|1967|04|27|df=y}}
|| <center>—</center>