Разлика помеѓу преработките на „Список на холандски монарси“

с
нема опис на уредувањето
с
с
|| [[30 април]] [[1980]]
|| [[30 април]] [[2013]]
|| досега: {{изминатостарост времево години и денови|1980|04|30|2013|04|30}}
|| {{роден на и возраст|1938|01|31|df=y}}
|| <center>—</center>
|-
|| [[Податотека:Willem-Alexander, Prince of Orange.jpg|100п|Кралот Вилем -Александар]]
|| '''[[Вилем-Александар]]'''
|| [[30 април]] [[2013]]