CMYK: Разлика помеѓу преработките

Додадени 3 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
* [[RGB]]
 
{{боја-никулец}}
{{commonscatрв|CMYK}}
 
[[Категорија:Бои]]