Список на холандски монарси: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 23 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q302958 (translate me))
сНема опис на уредувањето
*[[Историја на Холандија]]
 
[[Категорија:СписокСписоци на монарси|Холандија]]
[[Категорија:Холандски монарси|*Список ]]
 
{{Link FL|de}}