Разлика помеѓу преработките на „Клодомир“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
== Потекло ==
<div style="clear: both; width: 90%; padding: 0; text-align: left; border: none;" class="NavFrame">
<div style="background: #ccddcc; text-align: center; border: 1px solid #667766" class="NavHead">'''ПретциПрецци на Клодомир'''
</div>
<div class="NavContent" >