Разлика помеѓу преработките на „Јаника Балаж“

Одземени 104 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 4 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3394260 (translate me)
с
с (Bot: Migrating 4 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3394260 (translate me))
[[Категорија:Ромски музичари]]
[[Категорија:Српски музичари]]
 
[[en:Janika Balázs]]
[[hr:Janika Balaž]]
[[sr:Јаника Балаж]]
[[uk:Яніка Балаж]]