Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Англиски правопис“

интервики, кат
(Нова страница: Правопис Категорија:Јазички ортографии [[Категорија:Правопис]...)
 
(интервики, кат)
[[Категорија:Англиски јазик|Правопис]]
[[Категорија:Јазички ортографииправописи]]
[[Категорија:ПравописЛатинични азбуки]]
 
[[en:Category:English spelling]]