Разлика помеѓу преработките на „Грејс Кели“

Додадени 29 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава hy:Գրեյս Քելլի
(инфокутија, поправки, викификација, промени во стилот, интервики, изменета категоризација, додаден/изменет шаблон)
с (r2.7.2) (Робот: Додава hy:Գրեյս Քելլի)
[[gl:Grace Kelly]]
[[ko:그레이스 켈리]]
[[hy:Գրեյս Քելլի]]
[[hr:Grace Kelly]]
[[id:Grace Kelly]]
59.415

уредувања