Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Римокатоличка црква на Ерменија“

с
(Создадена страница со: Ерменија [[Категорија:Христијанство во ...)
 
 
[[en:Category:Roman Catholic Church in Armenia]]
[[fa:رده:کلیسای کاتولیک در ارمنستان]]
[[pl:Kategoria:Kościół katolicki w Armenii]]
[[ru:Категория:Католицизм в Армении]]
1.364

уредувања