Разлика помеѓу преработките на „Џовани Пјерлуиџи де Палестрина“

с
r2.7.2) (Робот: Додава vi:Giovani Pierluigi da Palestrina
(Одбиени последните 2 промени во текстот (од 79.126.154.190) и вратена ревизијата 2786309 на Тиверополник)
с (r2.7.2) (Робот: Додава vi:Giovani Pierluigi da Palestrina)
[[th:โจวันนี ปีแอร์ลุยจี ดา ปาเลสตรีนา]]
[[uk:Джованні П'єрлуїджі да Палестріна]]
[[vi:Giovani Pierluigi da Palestrina]]
[[zh:乔瓦尼·皮耶路易吉·达·帕莱斯特里纳]]
5.331

уредување