Договор од Берлин (1878): Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Менува es:Congreso de Berlín)
Нема опис на уредувањето
[[Категорија:Мировни договори]]
[[Категорија:Историја на Балканскиот полуостров]]
[[Категорија:ИсторијаДоговори на Отоманската империја]]
 
[[ar:مؤتمر برلين]]