Filipmkd1

Членува од 8 септември 2012
Додадени 120 бајти ,  пред 9 години
Создадена страница со: {{Babel|mk|en-3|}} * '''Филип Маркоски''' * електронска пошта: ''markoski_filip@yahoo.com''
(Создадена страница со: {{Babel|mk|en-3|}} * '''Филип Маркоски''' * електронска пошта: ''markoski_filip@yahoo.com'')
(нема разлика)
377

уредувања