Предлошка:Ambox: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Брише sk:Šablóna:Ambox (deleted)
(Одбиена последната промена во текстот (од 31.11.91.145) и вратена ревизијата 2543211 на EmausBot)
с (Робот: Брише sk:Šablóna:Ambox (deleted))
[[ru:Шаблон:Ambox]]
[[simple:Template:Ambox]]
[[sk:Šablóna:Ambox]]
[[sl:Predloga:Polje]]
[[szl:Szablon:Ambox]]
85.496

уредувања