Разлика помеѓу преработките на „Именка“

Додадени 18 бајти ,  пред 7 години
с
Робот: Додава hsb:Wěcownik
с (Отстрането уредувањето на 95.180.165.150 (разговор), вратено на последната верзија на NickyMKD)
с (Робот: Додава hsb:Wěcownik)
[[hy:Գոյական անուն]]
[[hi:संज्ञा]]
[[hsb:Wěcownik]]
[[hr:Imenice]]
[[id:Nomina]]
85.496

уредувања