Википедија:Медицинско одрекување: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Брише pt:Wikipedia:Aviso médico (missing)
с (ситна поправка)
с (Робот: Брише pt:Wikipedia:Aviso médico (missing))
[[nl:Wikipedia:Voorbehoud bij medische informatie]]
[[no:Wikipedia:Helsemessige forbehold]]
[[pt:Wikipedia:Aviso médico]]
[[ksh:Wikipedia:Opjepaß — Jesundthäjdt!]]
[[ro:Wikipedia:Avertizare medicală]]
85.496

уредувања