Разлика помеѓу преработките на „Помош:Разговорна страница“

Нема измена во големината ,  пред 15 години
с
нема опис на уредувањето
(страна > страница, и помали уредувања)
с
* [[Спам|Спамирањето]] е крајно непрепорачливо.
 
[[Категорија:Википедија_ПомошВикипедија_помош]]
 
[[ar:ويكيبيديا:صفحة النقاش]]