Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Антифашисти“

с
r2.7.1) (Робот: Додава eu:Kategoria:Antifaxistak
(Создадена страница со: {{Катпов|Антифашизам}} Категорија:Антифашизам [[Категорија:Луѓе по политичко убед...)
 
с (r2.7.1) (Робот: Додава eu:Kategoria:Antifaxistak)
[[es:Categoría:Antifascistas]]
[[eo:Kategorio:Kontraŭfaŝistoj]]
[[eu:Kategoria:Antifaxistak]]
[[fa:رده:ضد فاشیست]]
[[ko:분류:반전체주의자]]
34.422

уредувања