Крушево (Серско): Разлика помеѓу преработките

Додадени 47 бајти ,  пред 10 години
ситна поправка
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.5.2) (Бот Додава: nn:Akhladokhóri)
(ситна поправка)
== Надворешни врски ==
 
{{Македонија-гео-никулец}}
[[Категорија:Села во Егејска Македонија]]
 
1.634

уредувања