Југозападен Регион: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
# [[Податотека:Coat of arms of Drugovo Municipality.svg|30px|border]][[Општина Другово]]
# [[Податотека:Grb Kicevo.png|30px|border]][[Општина Кичево]]
# [[Податотека:Grb-makedonskiГрб brodна Општина Македонски Брод.pngjpg|30px]][[Општина Македонски Брод]]
# [[File:Coat of arms of Ohrid Municipality, Macedonia.svg|30px|border]][[Општина Охрид]]
# [[Податотека:Coat of arms of Oslomej Municipality.png|30px|border]][[Општина Осломеј]]