Шлајфе: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.3) (Робот: Додава ba:Шлайфе
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с r2.7.3) (Робот: Додава ba:Шлайфе
Ред 85:
[[Категорија:Герлиц (округ)]]
 
[[ba:Шлайфе]]
[[bg:Шлайфе]]
[[ca:Schleife (Saxònia)]]
Ред 99 ⟶ 100:
[[nl:Schleife]]
[[no:Schleife (Sachsen)]]
[[uz:Schleife (Sachsen)]]
[[pl:Schleife (Saksonia)]]
[[pt:Schleife]]
Ред 104 ⟶ 106:
[[ru:Шлайфе]]
[[sr:Шлајфе]]
[[uz:Schleife (Sachsen)]]
[[vo:Schleife]]
[[war:Schleife]]
127.533

уредувања