Разлика помеѓу преработките на „Кревање тегови на Летните олимписки игри 2012 — до 85 кг за мажи“

с
(Создадена страница со: 100п|л {{Шаблон:Кревање тегови на Летните олимписки игри 2012}} '''...)
 
 
[[en:Weightlifting at the 2012 Summer Olympics – Men's 85 kg]]
[[es:Halterofilia en los Juegos Olímpicos de Londres 2012 – Menos de 85 kg masculino]]
[[fa:وزنه‌برداری در بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۱۲ – ۸۵ کیلوگرم مردان]]
[[fr:Haltérophilie aux Jeux olympiques d'été de 2012 - Moins de 85 kg hommes]]
9.281

уредување