Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Хеви метал“

с
r2.6.1) (Робот: Додава sh:Kategorija:Heavy metal
с (Робот: Додава be:Катэгорыя:Хэві-метал)
с (r2.6.1) (Робот: Додава sh:Kategorija:Heavy metal)
[[be:Катэгорыя:Хэві-метал]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Гэві-мэтал]]
[[bg:Категория:Метъл]]
[[bar:Kategorie:Metal]]
[[bs:Kategorija:Heavy metal]]
[[br:Rummad:Heavy metal]]
[[bg:Категория:Метъл]]
[[ca:Categoria:Heavy metal]]
[[cs:Kategorie:Heavy metal]]
[[szl:Kategoria:Metal]]
[[sr:Категорија:Хеви метал]]
[[sh:Kategorija:Heavy metal]]
[[fi:Luokka:Heavy metal]]
[[sv:Kategori:Metal]]
457

уредувања