Разлика помеѓу преработките на „Давид де ла Фуенте“

Додадени 75 бајти ,  пред 9 години
(Создадена страница со: {{Инфокутија за велосипедист | name = Давид де ла Фуенте | image = David de la Fuente (Tour de ...)
 
|PLACE OF DEATH=
}}
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Де ла Фуенте, Давид}}
 
[[Категорија:Родени во 1981 година]]
[[Категорија:Живи луѓе]]